Diary

Byl tu neohlášený zápis, všimli jste si vůbec??

27. března 2012 v 20:19
Prachbýdný zápis friends... Zlobím se a to hodně...
Zapsala se JEDNA!!
Tímto chci Dinosaw♥ moc poděkovat a ráda bych se ti nějak odměnila, čteš můj blog vážně pozorně a to že jsi se zapsala znamená že se i jako jedna z mnoha koukáš do novinek v menu. :) Děkuju ti moc :)
Kdyžtak napiš jak ti to můžu "splatit" :D
Jinak zbytek!!!
Máte veliký mínus, naštěstí jsem sledovala kdo ke mě chodil a kdo ne takže si i tak pár z vás nechám! :)
ko-laa-ty chodíš hodně často, skoro u každýho článku komentář
·٠●Edith●٠·-taky sem chodíš často
Mischelle*-k tobě není co dodat, jsi ještě trošku nová tak uvidíme :)
YumiMew, Chelsie-vy jste nové :)

Všem ostatním se omlouvám, nějaký důvod tu určitě byl tak se nezlobte. Taky nejsem dokonalá taky moc neobíhám protože vůbec nestíhám, ale snažím se co nejvíc aspoň jednou týdně. Tak jsem to od vás čekala taky...

Jo už jsem tu řadu dní nebyla

11. března 2012 v 15:23
...a taky pro to mám vysvětlení :)
Všem se omlouvám, ale dostala jsem angínu, měla jsem horečky a celkově jsem byla vysílená... No co vám budu říkat... nejhorší horečka byla 39,9 a to jsem fakt myslela že normálně uhořím za živa, bylo to fakt děsný. Mandle jsem měla jak 2 tenisáky 3 dny jsem nesnědla ani sousto, tak to bolelo. Tím pádem proto jsem byla tak vysílená ani jsem nechodila, nemluvila jen ležela, sotva pila, a přepínala programy na televizi. Achjo... proležela jsem PRÁZDNINY! :( Myslela jsem že mě trefí, ale tak co nadělám no :/ nemám nárok na prázdniny... V pondělí jdu k doktorce, protože se mi z těch mandlí chytila jedna uzlina a ne a ne se zmenšit... :/ bude to ještě boj :( tak aspoň obrázek pro rozveselení :)
X_c165d625_large

Takovej normální začátek týdne :)

28. února 2012 v 18:30
Tumblr_lzb749whgj1qhu2ryo1_500_large
Určitě se všichni těšíte až tu zase začnu mlet hovadinky co? :D
No, v pondělí jsem šla ze školy už po 3tí hodině. Pustili mě učitelé protože jsem je tam všechny málem pozvracela :D Bylo mi hrozně špatně, než přišla mamča domů jen jsem ležela a skoro se ani nehla. Bála jsem se že každým dalším pohybem vrhnu :D Ale večer už to bylo v pohodičce :D to už jsem do sebe ládovala mlíčko s Kinder Pinguinem :D

Dneska byla ze začátku celkem nuda, ale potom se to zlepšilo. Pořád jsme opakovaly "Me Gusta, LanGusta, KaPusta" nebo "Tak určitě, jak říkám." jsme prostě jebnutý :D Teď si půjdu ukuchtit špagety s boloňskou omáčkou :P :D čao!♥

Nové RUBRIKY! :)

26. února 2012 v 13:19
Anooo udělala jsem nové rubričky! :P protože sem pořád házím nějakou módu a vlasy atd udělala jsem dvě nové rubriky:
Asi hned poznáte o čem jsou a těším se až je všeeeechny zaplním :D Budu vám tu diktovat jak se máte oblékat, česat a malovat, né že ne :D Budou tu i rady a tipy, nebudou vlastní.... vždy se z někým domluvým a budu spíše "čórovat" :D Ale s povolením :)) Na vlastní zkousení nemám čas a ani vlohy :D sama mám totiž zničené vlasy, černé tečky na ksichtě nebo dvojící se nehty :D takže tím tady budu radit i sama sobě :D Tak doufám že se vám to bude líbit :)) Čauko :P
395897_224775800951285_181798995248966_425572_825244353_n_large

Víkend!!

25. února 2012 v 9:39 | Thick_Mia~*
OOoooo a máme tu zase vysněný víkend!! :PP
294470_243237995728889_100001280706968_733154_783575730_n_large
Asi takhle no, bez té páteční noci :D to jsem ležela pěkně na gauči a čumendovala na Simpsonovi :D Dneska jedu ke Štefimu a od něj večer k tátovi :) Musím tam pro nějaký věci :P Navíc je tam mamča s Miou (mojí micinou :P) tak se jedu kouknout za něma a potom s mamkou zpět domů :) Večer tu ještě pozměním rubriky, přidám Fashion Design a Body Design. Fashion Design bude o módě, trendech apod. a Body Design bude o vlasech, makeupu, tetování a spol. Doufám že se mi to nějk povede a všechny tyto věci přesunu ze složky Other, protože tam zatím všchny padaly :P No nic já se valím chystat, čauko! :)

Valentýnské nákupy!

14. února 2012 v 20:49
Dneska jsem měla asi ten nejkrásnější valentýn ze všech!
Img_6383-redigera_large
Byla jsem s maminkou na nákupech a koupila jsem si....

Hledám AFFS a přehled mých stránek na FB...

11. února 2012 v 20:09
No pořád hledám nikdo tu ke mě pravidelně nechodí, v případě zajmu pište sem > Want to by my friends?

No a teď k těm stránkám,
Zrovna dneska rozjíždím svojí vlastní stránku z názvem Shopaholici Česka PROČ? protože já jsem chtěla najít na FB nějakou stránku českých shopaholiků a se sklamáním jsem konstatovala že neexistuje :/ tak jsem jí založila já :)

Další stránku jsme založili s pár blogerkama ještě, ZATÍM se jmenuje Láska je jako hnutí, co nutí dva blázny do blbnutí. ale bude noví název :)

PS.: Nenaskytne se nějaká osubka vymazlená v módě? :) Ráda bych spoluadminku na tu mojí FB stránku aby jsme to mohli trošičku rozjed :) Tak kdyžtak napište díky :)

Sliby chyby... Friends??

9. února 2012 v 19:39
Proč nepíšu? nějak se mi nechce :D nevím nějak mě to neláká psát jsem pořád unavená atd. Akorát dneska jsem zůstala doma, bylo to vážně parádní ráno. :D Když mi zazvoní budík tak Mia (moje kočka) má ve zvyku dotyčnýho ještě budit skákáním po něm. No a dneska si vyprala můj obličej stylem že mám šílenou rýhu na nose, valilo ze mě krve jak kdyby mě někdo podřízl, fakt bomba :D No a potom mi ta mstitelka schovala klíče a jelikož jsem měla dnes mít do 3h ve škole bez obědu bych to nedala a mamka nebyla doma. Nenašla jsem je, až přišla mamča našla je shozený za skříní! Myslela jsem že jí už vážně uškrtím! :D No asi k mému dni. Jinak dieta mi jde podle mě zatím parádně :) v pondělí nebo v utery (už nevím jsem asi senilní :D) jsem byla běhat a myslela jsem že mi z té zimy venku upadne snad uplně vše :D Ale dost už kecání o mě, nebudu přece egocentrista, tak zase se určitě ozvu :)

Bubble,girl,photography-47f564a716b281e7ec790b27a3461b04_h_large

pořád je tu zápis do "Want to by my friends?"

Moc jsem nepsala, to se změní...

4. února 2012 v 10:40
Nepsala jsem, nebyl moc čas..
Tumblr_lvlp5cxvdy1r04xd4o1_500_large
Ale to já napravím :)
Jídelníčky za ty všechny dny tu dávat nebudu, myslím že jsem nijak "nezhřešila" akorát včera, Štefi u nás spal tak jsme si na večeři objednali pizzu :P No nic, pořád je tu zápis do "Want to by my friends?"
Tak zapisujte zapisujte :))
Jinak dneska spím zase u Štefiho takže nebudu psát, až kdyžtak zítra ;) Tak zatím čauko :]

...or Tumbrl

30. ledna 2012 v 18:40
Včera jsem psala jestli nemáte Twitter... tak jsem pod nátlakem sociálních sití obnovila i svůj Tumbrl :)
Tak jsem se chtěla zeptat jesli někdo nemáte, já osobně si tam dávám jenom obrázky, protože nemám komu psát česky a anglicky je to nuda :/ :D tak co podělíte se chrti? :D

 
 

Reklama